Michaela Ruzickova Feng shui | Femme Shui

Chcete byť v obraze?

Tak mi na seba zanechajte e-mail a ja sľubujem, že vám bude posielať len zaujímavé správy a nie žiadne plky každý druhý deň! 🙂 Výmenou vám ponúkam link do mojej FB skupiny, kde som najviac aktívna a za 3+ roky od jej založenia v nej nájdete hromady inšpirácie: videí, rozhovorov, úvah nad feng shui a horoskopami a hlavne: prima & podporujúcu komunitu. Sme ladies only! 

Kliknutím na tlačítko si od vás vezmem e-mail a pošlem pozvánku do skupiny.  Ak by vám to neštymovalo, odhlásiť sa môžete vždy 🙂

 Zaujímate sa o harmonický a vedomý život?

Túžite bývať v súlade s prírodnými zákonmi?

Staviate, alebo rekonštruujete a láka vás využiť princípy feng shui?

Chcete sa dozvedieť, čo všetko ovplyvňuje váš dátum narodenia?

Chcete sa dostať do komunity podobne naladených žien, inšpirovať sa, zdieľať svoje myšlienky a nájsť nové kamarátky?

Pridajte sa k nám!

Čo o skupine hovoria jej členky

Pridajte sa do sveta Feng Shui

Som moderná fengšuistka. Namiesto zeleného čaju pijem cappucino, pri rysovaní návrhov nepočúvam cinkanie závesných zvonkohier, ale funky a Beyoncé.

Naučím vás usporiadať si životný priestor tak, aby vás nabíjal energiou a radosťou….a zhmotnil práve to, čo sama považujete za svoje bohatstvo, lásku alebo zmysel života. Pri svojej práci nepoužívam trojnohé žaby, ani iné “klasické” harmonizačné pomôcky, ale energetický ekvivalent v súlade s vašim vlastným štýlom a s učením feng shui.

Ako malá som chcela byť zverolekárkou a v dospelosti sa mi to aj splnilo – ale trochu inak 🙂 – vykladám horoskopy a tak pomáham ľuďom nacítiť sa na ich znamenia a dary, ktoré im s príchodom na svet nadelili hviezdy. A Nebesia 🙂

Michaela Růžičková

Už sa teším, až sa spoločne stretneme na virtuálnej kávičke v mojej skupine.

Femme Shui newsletter

The form you have selected does not exist.